Гештальт терапія для дорослих 18+

Деталі курсу

Дата та час

Щочетерга 17:30-20:30

Адреса

м.Київ

вул. Жилянська, 30а

Для дітей

Вік 18+

15 дорослих

Опис курсу

Психологічна підтримка потрібна не лише дітям, а й дорослим. Якщо ви хочете розібратися зі своїми питаннями і проблемами, спробувати зрозуміти, як жити далі, звідки брати ресурси, де шукати сили чи просто побути в колі тих, хто поставиться із розумінням, запрошуємо у групу. 

Кожна зустріч має свою тематику, але приходити можна із будь-якими запитами, і у вас буде змога з ними попрацювати. Викладач у своїй роботі застосовує методи з арт-терапії і гештальт-терапії.

 

У нашому просторі кожен учасник стає майстром власної життєвої симфонії! 

Ми віримо, що кожна душа – це мозаїка почуттів, думок та досвіду. У групі Гештальт-терапії ми допомагаємо розкрити ці мозаїчні барви і створити власний шедевр життя.

Заняття – це подорож до глибини свідомості, де ти дізнаєшся багато про себе та свої внутрішні резерви. Завдяки Гештальт-терапії ти зможеш пізнати себе краще, подолати обмеження та знайти рішення для гармонійного розвитку.

Приєднуйся до нашої творчої спільноти, де кожен момент – це можливість відкрити нові горизонти і засвітити світ власним світлом. З нами ти зможеш звільнити творчість та самовираження, стати митцем свого життя!

Форма реєстрації

Гештальт терапія для дорослих
Прокрутити вгору