Психологія дорослого життя 18+

Деталі курсу

Дата та час

Кожну пʼятницю 16:00-17:30


Тривалість 3 місяці

Адреса

м.Київ

вул. Жилянська, 30а

Для дітей

Вік 18+

10 дорослих

Опис курсу

“Психологія дорослого життя і не тільки…” – це  психологічна група, призначена для дослідження різноманітних аспектів нашого життя. Розглядаючи теми, що стосуються роботи, стосунків, самореалізації та батьківства, ми занурюємося у різнобічні аспекти нашої особистості. Досвід участі у таких групах дасть можливість краще розуміти себе, свої потреби, виклики та можливості, у навколишньому середовищі, що постійно змінюється. Група стане місцем підтримки, де можна без обмежень ділитися досвідом, почуттями та переживаннями з однодумцями. Незалежно від вашого віку чи досвіду, “Психологія дорослого життя і не тільки…” запрошує вас разом вивчати власну унікальність та взаємодію із багатьма іншими унікальностями)

Це ваша особиста експедиція в незвідані глибини свого внутрішнього світу!

Поглибте розуміння самих себе, розвивайте особистісну гармонію та знаходьте внутрішні резерви для щасливого життя. Наші зустрічі – це путівник у світі власних емоцій, думок та душевного здоров’я.

Разом з досвідченими психологами ви вивчатимете та вдосконалюватимете навички саморефлексії, емоційного інтелекту та медитації. За допомогою цього курсу ви будете готові до кращого розуміння самотності та стресів, до підтримки один одного та до досягнення глибокого внутрішнього спокою.

Долайте страх перед власним “я” та відкрийте для себе найкращий варіант власного життя разом з “Психологія Дорослого Я”!

Форма реєстрації

Психологія дорослого життя
Прокрутити вгору